Екатерина Transport Union (контакты работодателя)
Компания: Trsndport - union
Деятельность: Транспортная компания
Эл. почта: войдите чтобы увидеть
Скайп: logic587@mai.ru
Телефон: +37360003745
Страна/Город: Молдова , Кишинев
размещена: с 19.09.2017
по 19.12.2017
просмотров: 80
Категория: Грузовые и пассажирские перевозки . Подкатегория: Грузоперевозки мультимодальные.

Вакансия: Operator in compania de transport.

Описание вакансии

Dacă sunteți persoană sîrguincioasă, responsabilă, atentă la detalii, dacă nu vă plictisesc activitățile ce se repetă, dacă vă doriți un lucru stabil cu perspective de creștere, atunci vă așteptăm în echipa noastră!

Требования к соискателю

Образование: среднее специальное
Опыт работы: Любой
Знание языков: Русский
Пол: не важно

Дополнительные требования к соискателю

Cerinte: - Experienta în domeniul vînzărilor (va prezenta avantaj); - Perseverenta, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactiva, orientare către rezultate; - Vorbire coerentă și corectă; - Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul; Responsabilitati: - Interes pentru lucrul cu clienții; - Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării; - Rezistență la stres; - Orientare către client ( abilitatea de a înțelege ți a satisface nevoile clienților ); - Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică. Calitati personale: - Spirit de initiativa; - Responsabilitate; - Atentie; - Comunicativitate; - Tendinta spre dezvoltare; Oferim: - Instruire gratuita în cadrul companiei - Oportunitatea de angajare pe termen lung; - Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate - Posibilitatea de avansare în funcție. Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa de email : logicinterpro@mail.ru Pentru mail multe detalii +37360003745 Ekaterina Fb: https://www.facebook.com/groups/2114559098770415/

Условия работы

Тип занятости: Полный рабочий день

Дополнительные условия к соискателю

Отправить резюме емэйлом Откликнуться Добавить резюме

i-mgphone.png БЛОГ - ОНЛАЙН i-right.png